Ceviz Parlak Ayaklı Dikey Mermer Traverten Lavabo

2.350,00 1.950,00
KOD DGM-AL-001
STOK Stokta Var

-ebatları:45x45x90 cm

-Noce Ceviz rengi Traverten Lavabo modeli %100 gerçek 2 parça doğal taş bloktan üretilmiştir. Traverten özel işçilik ve teknik ile işlenmiştir. Dikey ayaklı tower traverten lavabonun yüksekliği 85cm dir.Herhangi bir banyo dolabına ihtiyaç yoktur. Lavabonun arkasında atık su gider deliği mevcuttur. Gider hortumunu buradan monte edebilirsiniz. Traverten taş lavabonun üzerinde batarya musluk çıkışı yoktur.  Lavabonun yüzeyine cil

-Bütün lavabolar ücretsiz kargo ile gönderilir.

-Bütün ürünler doğaltaş olduğundan dolayı %10 oranında değişiklik gösterebilir.

-Doğal Taş Lavabolar farklı kaya parçalarından üretilmektedir ve lavabolar arasında renk tonu, desen, damar farklılıkları görülebilir.Her ürün benzersizdir.

-Doğal malzemelerde kimyasal kullanmayınız, bulaşık deterjanı ile temizleyebilirsiniz.

-Tekli  satış fiyatıdır, toplu alımlarınız için telefon numaramızdan veya whatsapptan iletişime geçebilirsiniz.

-Bulaşık deterjanı vb. kimyasal içermeyen ürünler ile temizleyebilirsiniz.

a işlemi uygulanarak dekoratif bir görünüm kazandırılmıştır. Kullanımı son derece kolay ve ergonomiktir.

 45x85 cm

Noce Ceviz rengi Traverten Lavabo modeli %100 gerçek 2 parça doğal taş bloktan üretilmiştir. Traverten özel işçilik ve teknik ile işlenmiştir. Dikey ayaklı tower traverten lavabonun yüksekliği 85cm dir.Herhangi bir banyo dolabına ihtiyaç yoktur. Lavabonun arkasında atık su gider deliği mevcuttur. Gider hortumunu buradan monte edebilirsiniz. Traverten taş lavabonun üzerinde batarya musluk çıkışı yoktur.  Lavabonun yüzeyine cila işlemi uygulanarak dekoratif bir görünüm kazandırılmıştır. Kullanımı son derece kolay ve ergonomiktir.

Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.

Yorumlar